Najnowsze wiadomości

24 maja 2024 3:42

Broker kurierski - tani sposób na przesyłki zagraniczneJesteś osobą, która często wysyła paczki za granicę? Martwisz się, że znowu przesyłka nie dojdzie na czas, jak to miało miejsce ostatnio? A może masz zamiar w najbliższym czasie wysłać kolejną paczkę i zastanawiasz się z jakimi dużymi kosztami musisz się liczyć?

Dla takich właśnie osób powstał system brokerów kurierskich. To nowoczesne rozwiązanie zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych, którzy chcą zagwarantować sobie, że wysłane przez nich przesyłki dojdą na czas i w nienaruszonym stanie do odbiorców.

Jak działa system brokerów kurierskich?

Warto wiedzieć, że broker nawiązuje współpracę z firmą kurierską. To sprawia, że ich usługi są połączone, dlatego koszt całej wysyłki jest zdecydowanie niższy - porównując ceny do zwykłych przesyłek realizowanych przez Pocztę Polską. Broker podpisuję umowę na tak zwane "podzlecanie" przewozu paczek. Warto zaznaczyć, że masowe działania powodują efekty w postaci obniżenia kosztów wysyłki. Brokerzy najczęściej korzystają z usług cenionych firm kurierskich - jak na przykład UPS - co daje gwarancję, że zlecenia będą zrealizowane odpowiednio, tanio i terminowo.

Zysk dla każdego

Zarówno kurierzy, brokerzy jak i klienci zyskują na tej operacji. W jaki sposób? Kurierzy mają stale zagwarantowane nowe zlecenia. Brokerzy zyskują na pośrednictwie. Tymczasem klienci korzystają na profesjonalnych usługach w konkurencyjnych cenach.

szybkie przesyłki kurierskie

Jak to jest w przypadku firm korzystających ze zwykłych usług kurierskich? Trzeba podkreślić, że usługa staje się opłacalna kiedy dochodzi do podpisania umowy. Osoby prywatne nie mają zaś szansy na skorzystanie z rabatów udostępnianych przez tego typu firmy. Często korzystają zatem z Poczty Polskiej, której nierzadko usługi pozostawiają bardzo wiele do życzenia.

Nic więc dziwnego, że coraz więcej klientów prywatnych oraz firm korzysta z firm brokerskich, które oferują lepszą cenę, krótszy termin realizacji oraz maksymalną niezawodność. Co więcej, firmy, które wysyłają paczki do takich krajów jak na przykład Wielka Brytania czy Irlandia oferują swoim klientom także możliwość monitorowania przesyłki, dzięki czemu mogą oni sprawdzić w jakim miejscu aktualnie się znajduje.

Najlepsza na rynku oferta

System brokerów kurierskich cechuje się w błyskawicznym transportem, niezawodnością oraz korzystnymi cenami. To sprawia, że przesyłki międzynarodowe wreszcie mogą być robione w nowoczesny i korzystny dla klientów sposób. Nic więc dziwnego, że inne podmioty są coraz rzadziej wybierane przez klientów.

Komentarze (0)