Najnowsze wiadomości

26 lutego 2024 16:29

Śledzenie paczki - lista firm kurierskichSystem śledzenia przesyłki kurierskiej umożliwia sprawdzenie paczki. Dzięki niemu bez trudu można przewidzieć datę a nawet godzinę dostarczenia paczki przez kuriera. Jak sprawdzić? Osoba oczekująca na paczkę powinna użyć numeru przesyłki i umieścić go w wyznaczonym do tego miejscu wybierając z listy właściwą firmę kurierską. Wyświetlone informacje pomogą wskazać oczekiwany czas na przesyłkę. W przypadku braku posiada numeru paczki zaleca się telefoniczne skontaktowanie się z nadawcą. 

Śledzenie paczki

Śledzenie paczki staje się coraz bardziej powszechne, ponieważ jest to wygodne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas. Za pomocą formularza znajdującego się na stronie, istnieje możliwość indywidualnego ustalenia godziny. Dzięki temu można uniknąć nieszczęśliwego pominięcia wizyty kuriera. Co więcej, można również śledzić paczki nie tylko krajowe, lecz także międzynarodowe, co z pewnością jest ogromnym ułatwieniem, gdyż czas przesyłki z reguły jest znacznie dłuższy. 

śledzenie paczki

Śledzenie paczki - Poczta Polska

Poczta Polska jest polskim operatorem usług pocztowych. Usługa Parcel Monitor stworzona na potrzeby Poczty Polskiej pozwala na śledzenia paczek przy ówczesnym podaniu numeru trackingowego, który jest konieczny. Poczta Polska jest niżej oceniana po względem dostawy na czas czy jakości dostawy na tle firm kurierskich. 

Śledzenie paczki - DPD

Stworzona specjalnie dla DPD aplikacja mojapaczka.com.pl daje możliwość śledzenia kuriera wraz z paczką. Po zalogowaniu do aplikacji można śledzić kuriera doręczającego paczkę, przekierować paczkę pod inny adres, wskazać zmianę terminu doręczenia paczki czy odmówić przyjęcia paczki. 

Śledzenie paczki - Inpost

InPost daje możliwość odbioru i nadania paczek 24h na dobę, 7 dni w tygodniu i odebranie ich w Paczkomatach. InPost posiada również swoją aplikację, którą można nabyć z App Store lub Google Play. InPost Mobile ułatwi dopasowanie godziny odebrania paczki lub przełożenie jej na inny termin. 

Śledzenie paczki - DHL

Kurier DHL to firma, która oferuje przesyłki na terenie Polski oraz całego świata. Przesyłki przez nich dostarczane są z reguły w następnym dniu roboczym. Paczki o wadze większej niż 31,5 kg doręczane są w ciągu 2 dni roboczych. Aby sprawdzić status przesyłki konieczny jest numer listu przewozowego, jeżeli jest to niemożliwe sugerowany jest kontakt z nadawcą. 

Śledzenie paczki - Pocztex

Do sprawdzenia statusu przesyłki Pocztex lub EMS potrzebny jest wyłącznie numer przesyłki. Aplikacja Envelo pozwala na śledzenie listów rejestrowanych oraz paczek. Wystarczy zeskanować kod kreskowy listu poleconego, paczki lub wpisanie numeru przesyłki. 

Śledzenie paczki - GLS  

GLS to jeden z wiodących dostawców usług kurierskich w Polsce. Dostawa paczek za ich pośrednictwem odbywa się już w następnym dniu roboczym, a w Europie od 48 do 96 h. Aplikacja wysyłkowa ADE-Plus pozwala na zarządzane całym procesem transportowym za pośrednictwem Internetu. 

Komentarze (0)