Najnowsze wiadomości

24 lipca 2024 22:38

Popularni brokerzy: KurJerzy.plKurJerzy to nie tylko gra słów nawiązująca zarówno do brand hero marki oraz branży logistycznej. Porównywarka cenowa usług kurierskich oraz platforma do zamawiania przewoźników paczek, przesyłek i kopert to dziś jeden z największych graczy na polskim rynku KEP.

Nadanie paczki przez internet to dziś najwygodniejszy sposób na nadanie paczki, jej natychmiastowe opłacenie czy łatwy i intuicyjny monitoring przesyłki. W te założenia wpisuje się serwis KurJerzy.pl - platforma uruchomiona w 2010 r. Po dekadzie to jeden z liderów branży. Szeroki grona użytkowników, współpraca z największymi markami kurierskimi świata, ścisłe relacje m.in. z brytyjskim oddziałem DPD - wszystko to sprawia, że adres KurJerzy.pl stał się naturalnym wyborem dla osób planujących wysłanie paczki, przesyłki czy np. koperty. Platforma obsługuje zamówienia adresowane zarówno w Polsce jak i kierowane na świat: od paczek do USA po Europę.

Broker kurierski z Trójmiasta

Marka rozwijana w Gdańsku to nie wirtualny - choć koncentrujący się na internecie - podmiot, ale sztab osób pracujących nad jakością każdego z dziesiątek tysięcy zamówień. Firma działająca w biurze na Przymorzu obsługuje klientów za pośrednictwem sieci, ale również zapewnia pomoc i doradztwo w doborze optymalnych rozwiązań poprzez telefon. Firmę charakteryzuje duże zaawansowanie technologiczne. Bezpieczeństwo operacji finansowych, certyfikat SSL platformy, wdrożona polityka RODO oraz własne rozwiązania IT - ta branża to profesja właścicieli serwisu - sprawiają, że KurJerzy to wyróżniający się broker kurierski na krajowym rynku.

Tanie przesyłki kurierskie

Kluczową cechą dla każdej przesyłki kurierskiej jest jej cena. Opłaty mogą się znacząco różnić - wpływają na to nie tylko wymiary przesyłek, ale również marka danej firmy kurierskiej, lokalizacja dostawy czy termin wysyłki. Stąd rosnące znaczenie porównania cen. Broker kurierski KurJerzy.pl prezentuje tanie przesyłki kurierskie w trybie rzeczywistym: na podstawie bieżących danych pozyskiwanych automatycznie od wiodących firm związanych z platformą. W efekcie porównywarka zapewnia zarówno prezentację aktualnych cenników firm gotowych do podjęcia danego zamówienia jak i możliwość szybkiego zamówienia kuriera oraz opłaty online. Pozwala to zminimalizować wszelkie formalności do minimum.

Zalety serwisu KurJerzy.pl

Platforma KurJerzy zmieniła ogólne podejście branży do klienta indywidualnego. Zamawiając usługi kurierskie przez internet może on liczyć na warunki charakterystyczne zazwyczaj dla przedsiębiorców. Stąd duża popularność serwisu zarówno w przypadku przeciętnego Kowalskiego jak i np. właścicieli sklepów internetowych generujących duże ilości przesyłek polskich i zagranicznych. Intuicyjność obsługi składania zamówień idzie w parze z szybkością ich realizacji oraz gwarancją jakości - np. KurJerzy zapewnia szybki zwrot pobrania kluczowy dla płynności finansowej e-commerce. Serwis wyróżnia również fakt posiadania licencji transportowej - uwiarygadnia go na tle konkurencji.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)