Najnowsze wiadomości

24 maja 2024 3:59

Popularni brokerzy: Sendello.plSendello.pl jest brokerem usług kurierskich, za pośrednictwem którego można zamówić kurierskie przesyłki do wybranych krajów Unii Europejskiej.

Sendello pl

Korzystanie z usług firmy daje gwarancję, że przesyłka będzie w najlepszych rękach, od jej nadania, aż po doręczenie. W przypadku wystąpienia sytuacji, która wymaga złożenia reklamacji, klient może być pewny, że procedura dochodzenia roszczeń od przewoźnika będzie przeprowadzana na najlepszym możliwym poziomie. Nowoczesne technologie wykorzystywane w firmie sprawiają, że nadawanie przesyłek z dnia na dzień staje się coraz łatwiejsze i bardziej przystępne dla klienta.

Dodatkowym atutem jest fakt, że na stronie przygotowany został specjalny panel przeznaczony dla użytkowników Allegro, który umożliwia szybki import wszystkich niezbędnych informacji do systemu Sendello, dzięki czemu nie ma konieczności wpisywania danych ręcznie. Znacznie usprawnia to proces nadawania przesyłki, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu.

Sendello kurier

Korzystanie z usług serwisu pozwala na nadanie przesyłki krajowej lub do wybranych krajów Unii Europejskiej. Sendello.pl zapewnia obsługę na najwyższym poziomie, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu stojąc w kolejkach na Poczcie czy w Punktach Obsługi Klienta. Wszystkie formalności mogą być dopełnione przez internet, bez wychodzenia z domu. W cenie usługi zawarty jest również odbiór paczki z podanego wcześniej adresu, w związku z czym kurier przyjedzie nawet wtedy, kiedy mamy do nadania wyłącznie jedną przesyłkę.

Korzystanie z usług kuriera

Sendello.pl umożliwia zamówienie kuriera w trzech prostych krokach. Aby cały proces przebiegał sprawnie, należy pamiętać o uzupełnieniu szczegółowych danych nadawcy oraz odbiorcy i o prawidłowym zaadresowaniu paczki.

Pamiętaj o zabezpieczeniu paczki!

Przed przekazaniem przewoźnikowi, przesyłka powinna być wcześniej starannie zapakowana. Bardzo ważne jest, żeby zadbać o to, aby zawartość paczki nie została uszkodzona w trakcie transportu. Warto jest zapoznać się z informacjami zawartymi w poradniku na stronie, ponieważ za przygotowanie przesyłki i jej zabezpieczenie odpowiada nadawca.

Przekazanie paczki

Zamówiony wcześniej kurier pojawi się pod wskazanym adresem. Podanie daty nadania ma jednak charakter orientacyjny, ponieważ przewoźnik może pojawić się w godzinach późniejszych niż wybrane, a może nawet i następnego dnia. Za termin doręczenia uważa się przekazanie przesyłki kurierowi, nie zaś datę złożenia zlecenia na stronie internetowej. W przypadku, kiedy kurier nie pojawi się w wybranym przez nas dniu, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta poprzez adres e-mail podany na stronie, podając w treści wiadomości numer ID zlecenia.

Zanim przekażemy przesyłkę kurierowi, musimy pamiętać o naklejeniu na nią listu przewozowego, który jest dostępny na stronie. Powinien on być umieszczony w sposób widoczny, ale jednocześnie uniemożliwiający jego oderwanie się podczas transportu.

Sendello.pl nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki, które zostały nadane na podstawie etykiety wypisanej przez kuriera. Taka sytuacja może powodować naliczanie dodatkowych opłat na podstawie cennika przewoźnika, a serwis nie będzie mógł pomóc w procesie dostarczenia paczki i jej reklamacji.

Warto pamiętać również o potwierdzeniu odbioru przesyłki przez kuriera, co jest jego obowiązkiem. Jeżeli nie otrzymamy potwierdzenia, należy stworzyć je samodzielnie. W każdej sytuacji powinno ono zawierać numer przesyłki, dane nadawcy oraz odbiorcy, a także datę oraz godzinę odbioru i podpis kuriera. Potwierdzenie nadania paczki w niektórych sytuacjach może być bowiem podstawą do złożenia reklamacji.

Komentarze (1)

  1. tom (tom) - 16 lipca 2019

    Zgłaszam sprawę do organów ścigania. Wszyscy którym NIE ZWRÓCONO POBRANIA piszcie na maila gr...@o2.pl