Najnowsze wiadomości

24 maja 2024 3:35

Brokerzy kurierscy opinie konsumentówW języku polskim wyraz "broker" oznacza przede wszystkim pośrednika, czyli osobę, która pośredniczy w usługach handlowych czy transakcjach finansowych. W związku z tym, broker usług kurierskich jest to określenie na osobę prywatną lub firmę, która specjalizuje się w przekazywaniu przesyłek kurierskich. Wiele osób jednak wciąż nie zdaje sobie sprawy, w jaki sposób rożni się to od popularnych firm kurierskich. Różnica jest jednak niezwykle prosta i korzystna dla obu zainteresowanych stron, dlatego warto jest rozważyć skorzystanie z tego rodzaju usług.

Broker usług kurierskich nie zajmuje się doręczaniem przesyłek, tylko zbieraniem konkretnych zleceń. Do takiej firmy zgłasza się zainteresowany klient, a następnie firma zgłasza się do kuriera. Pozwala to na budowanie bazy klientów oraz pozyskiwanie zainteresowanych osób do współpracy, co ma duże znaczenie w przypadku dużych, bardziej skomplikowanych zleceń.

Korzyści ze współpracy z brokerem

W przypadku brokerów usług kurierskich korzyści są jasne. Pozyskiwanie coraz większej ilości klientów pozwala na rozwój i dalsze rozbudowywanie infrastruktury firmy. Ceny ich usług są zazwyczaj tańsze, niż w przypadku klasycznych kurierów, dlatego korzyści leżą po obu zainteresowanych stronach.

Dzięki licznym zaletom tego rozwiązania, coraz więcej osób zaczyna się zastanawiać nad współpracą z brokerem usług kurierskich. Zainteresowani jednak często nie wiedzą, które przedsiębiorstwo jest najbardziej godne zaufania i najbardziej opłacalne z punktu widzenia konsumenta. W takiej sytuacji warto jest zapoznać się ze specjalnym zestawieniem opinii klientów, które zostało przygotowane w tym celu.

W ten sposób dowiesz się, jakie są cechy wyróżniające każdą z tych firm i dzięki temu podejmiesz bardziej przemyślaną decyzję. Liczymy na Wasze komentarze i opinie, ponieważ są dla nas niezwykle ważne i pomocne.


BROKERZY KURIERSCY OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Komentarze (7)

 1. Janusz - 10 lipca 2019

  To Sendello jedno wielkie oszustwo!

 2. Dariusz - 1 lipca 2019

  Sendit przesłał moją paczkę InPostem do kolegi na drugim końcu kraju. Szybko i bezproblemowo. Polecam!

 3. Joanna - 15 kwietnia 2019

  Nadałam przesyłkę za pomocą brokera Wysyłaj Taniej. PAczuszka szybko i. . w jedynm kawałku :D dotarła do mojej przyjaciółki mieszkającej w Anglii. Polecam!

 4. Alicja - 1 kwietnia 2019

  Ja niestety miałam przykre doświadczenie z Przesyłarką.. Pierwszym razem paczka dotarła bez zarzutów. Niestety późnej było już tylko gorzej. Paczka doszła do odbiorcy w złym stanie. Co dowiedziałam się od brokera - oni są jedynie pośrednikiem i nie ponoszą odpowiedzialności za stan paczki i obsługi.. Kompletne nieporozumienie...

 5. Dawid - 14 grudnia 2018

  Kuriera przez brokera "Kurierem" zamówiłem w poniedziąłek rano... Do czwartku po kurierze ani śladu. Nie pomogły telefony do głównej centrali brokera. Ciągle słyszałem "proszę czekać" "kurier na pewno odbierze paczkę".. Zrezygnowałem z zamówienia i skorzystałem z usług innego przewoźnika.

 6. Ilona - 19 listopada 2018

  Zawiodłam się na brokerze - KurJerzy.. Jako pośrednik nie biorą głosu gdy paczka u kuriera rośnie o przysłowiowe 2 rozmiary i tym samym drożeje. Paczka w UPS z rozmiarów 190x30x10 urosła do wielkości dwóch palet.. Kur nabrał wody w usta. Nie polecam..

 7. Patryk - 28 stycznia 2017

  U mnie świetnie sprawdza się Przesyłarka. Czasem zdarzało się, że paczka była ode mnie odbierana w ten sam dzień. Wow. Polecam!