Najnowsze wiadomości

24 maja 2024 2:52

DHL - opinie użytkowników na temat przewoźnikaOto rozwiązanie, które stanowi najbardziej korzystną formę wysyłki, a mianowicie transport kurierem. Zaletę stanowi nie tylko jej niski koszt, ale także wygodna forma nadawania paczki czy też listu. Kurier po prostu przyjeżdża pod dany adres czy miejsce, aby móc odebrać wysyłkę. Do wyboru jest to miejsce zamieszkania, siedziba firmy czy miejsce pracy. Przesyłkę można więc nadać bez wychodzenia z domu czy też w trakcie wykonywania swojej pracy!

Niewątpliwie transport kurierki to pewna forma dostawy przesyłki. Nie można również zapomnieć o dodatkowych opcjach, jakie oferuje się przy przesyłce kurierskiej. Wśród nich wymienić można między innymi: ubezpieczenie, dokumenty zwrotne, możliwość nadania przesyłki za pobraniem czy też doręczenie w godzinach wieczornych. Tak szerokie spectrum możliwości sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Warto również pamiętać o szybkim czasie dostawy, a mianowicie w przypadku przesyłki krajowej, czas ten wynosi maksymalnie dwa dni robocze od chwili nadania przesyłki przez nadawcę. Dzięki temu, mamy możliwość dostarczania pilnych przesyłek nawet na drugi koniec Polski i to w czasie do 48 godzin.

Polskie firmy kurierskie są bardzo rozbudowane. Każda z nich posiada od kilkunastu do  nawet kilkudziesięciu oddziałów, zwłaszcza w największych miastach w Polce. Wystarczy wybrać jeden z poniższych oddziałów firmy, aby dowiedzieć się, jaki jest jego adres, a także godziny otwarcia. Dostępne opcje pozwalają Ci na dostarczenie przesyłki do jednej z placówek lub też możesz zamówić kuriera pod dowolny adres. Dodatkową wygodę stanowi tutaj fakt, że większość placówek zostało tak ulokowanych, aby ich lokalizacja sprawiała, że większość mieszkańców może swobodnie korzystać z ich usług. Jakie macie zdanie o firmie DHL? Czy byliście kiedyś niezadowolenie z ich usług? A może właśnie doceniacie i uznajecie, że to solidny gracz na rynku kurierskim? Może posiadacie ciekawe lub śmieszne sytuacje z kurierami?

Opowiedzcie o tym w komentarzach!

 

DHL OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Komentarze (7)

 1. Patryk (Patryk) - 24 listopada 2023

  Nadałem dużą paczkę o wartości ok. 1800zł z PL do UK. Według LP paczka została dostarczona do Poznania. Dzwoniłem aby zapytać się co się stało że paczka od kilku dni leży w Polsce po czym otrzymałem informację że paczka została przekazana innemu kurierowi, jakiej firmy? Nie wiadomo, to nie ich problem ponieważ nie mają tej paczki, mam dzwonić i się dowiadywać. Od kogo mam taką informację uzyskać? Od kuriera z UK- można dzwonić do wszystkich firm ponieważ DHL nie wie co robi z paczkami, przerzucacie je przez płot i czekacie aż podbiegnie nieznany kurier? Panie przez telefon bardzo ta sytuacja rozbawiła, śmiały się przez telefon. Niedługo miną 2 miesiące od nadania paczki, nikt nie wie co się z nią stało a DHL to po prostu nie interesuje.

 2. xoxoxo55 - 20 maja 2019

  Szybko, uprzejmie i profesjonoalnie. Kurier przybył w ustalone miejsce na czas. Wszystko ok.

 3. Jagoda - 11 marca 2019

  Bardzo sprawna dostawa. Wyjątkowo przyjemny kontakt z kurierem, który starał się dopasować do mojego czasu. Polecam!

 4. Igor - 7 stycznia 2019

  Ekspresowa przesyłka. Towar dotarł bez uszkodzeń do odbiorcy.

 5. Tomek - 20 października 2018

  Mimo tego, że kurier posiadał mój numer telefonu, nie zadzwonił żeby umówić się na konkretną godzinę doręczenia przesyłki. PAczka została pozostawiona na recepcji w hotelu, w którym pracuję. Nie spodobało się się to zachowanie, poprzednio nie miałem żadnych problemów z tą firmą..

 6. Daniel - 12 października 2018

  Wystawiam jedynie ocenę negatywną, z uwagi na brak kontaktu kuriera z odbiorcą. Przesyłka dotarła, ale nie wiadomo było kiedy trzeba być w domu..

 7. Weronika - 15 sierpnia 2018

  Co podoba mi się w DHL-u to ograniczenie formalności do minimum. Przesyłka zawsze zadbana i dostarczona na czas. Daję duży plus! :)