Najnowsze wiadomości

Uszkodzona przesyłka - postępowanie DHL, DPD, UPS

CHIŃSKI TOWAR A JAKOŚĆ „MADE IN CHINA” – KONTROLA TOWARU W...

Kurier DPD - cennik, kontakt, śledzenie przesyłki

20 października 2019 8:16

Opinie konsumentów o kurierze UPSKurier jest obecnie jedną z najszybszych i najchętniej wybieranych sposobów dostawy. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że transport tego rodzaju oferuje również liczne opcje dodatkowe, między innymi ubezpieczenie przesyłki, wysłanie za pobraniem, doręczenie wieczorne czy dokumenty zwrotne. Ten wybór sprawia, że możemy wybrać najbardziej interesujące i najbardziej przydatne dla nas opcje. Niezwykle istotny jest również czas dostawy, który na terenie kraju wynosi do dwóch dni roboczych od momenty, w którym przesyłka została odebrana od nadawcy. Ten sposób umożliwia nam dostarczenie przesyłki w maksymalnie 48 godzin, nawet na drugi koniec Polski. Jest to bardzo istotne w przypadku przesyłek pilnych, w momencie, kiedy szczególnie zależy nam na czasie. Tylko wtedy mamy gwarancję, że kurier dostarczy paczkę najszybciej, jak to jest możliwe.

Usługi kurierskie przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Korzystanie z tej możliwości jest niezwykle proste, należy jedynie zadzwonić lub wypełnić odpowiedni formularz na stronie internetowej. Jeżeli opłacimy zlecenie od razu po zgłoszeniu przesyłki, nie musimy tracić zbędnego czasu na przejmowanie się gotówką i drobnymi dla kuriera.

Wszystkie firmy kurierskie, które działają na polskim rynku, posiadają liczne oddziały w różnych miejscach w kraju. Dzięki temu rozwiązaniu możemy odebrać swoją przesyłkę w jednej z takich placówek bądź zamówić dostawę kurierską pod wybrany przez nas adres (na przykład adres domowy lub adres firmy). Oddziały znajdują się najczęściej w dużych miastach, w miejscach najbardziej dostępnych dla klientów. To rozwiązanie pozwala na wybranie najbardziej dogodnej opcji dla klienta, dzięki czemu może on być w większym stopniu zadowolony.

A co Wy sądzicie o firmie UPS? Korzystaliście kiedyś z ich usług? Piszcie swoje opinie!

UPS OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Komentarze (8)

 1. Joachim - 13 maja 2019

  Natrafiłem na sympatycznego i uprzejmego kuriera UPS. Jak dla mnie nie mają równych!

 2. Andrzej - 14 lutego 2019

  Sprawna i miła obsługa. Towar dotarł w całości bez żadnych uszkodzeń. Jak dla mnie kurier na plus :)

 3. Karol - 10 grudnia 2018

  Duży +. Delikatna paczka doszła w całości i na czas!

 4. Daria - 6 października 2018

  Kiedy mnie mogłam odebrać paczki, ponieważ kurier nie zastał mnie w domu, bezproblemowo i sprawnie przekierował przesyłkę na adres moich rodziców. Wielki plus!

 5. Joanna - 24 września 2018

  Jak dla mnie kuirier jest wporządku, zawsze na czas. Żeby tylko ceny nie były tak wysokie..

 6. Robert - 13 września 2018

  Telefon -> informacja, ustalenie dostępności odbiorcy -> dostarczenie. Kurier przyjechał o umówionej porze. Wszystko ok.

 7. Paweł - 27 października 2017

  Po jednej, porannej próbie doręczenia, kiedy to byłem w pracy kurier przerzucił moją paczkę od razu do punktu odbioru zamiast ponownie spróbowac ją dostarczyć. Gdybym chciał jeździć za przesyłką, nie zamawiałbym kuriera :|

 8. Łukasz - 19 października 2017

  Co mi się nie spodobało to brak informacji ze strony kuriera o terminie dostawy. Po jednej próbie dostarczenia moja paczka wylądowała w punkcie odbioru..