Najnowsze wiadomości

16 czerwca 2024 7:54

Popularni przewoźnicy: kurier DHLKurier DHL stanowi część firmy Deutsche Post DHL, która jest obecnie liderem na rynku usług pocztowych i logistycznych. Składa się ona z kilku wyodrębnionych jednostek, wśród których wymienić można między innymi DHL Parcel, DHL eCommerce, DHL Fracht, DHL Express, DHL Global Forwarding czy DHL Supply Chain.

DHL przesyłki międzynarodowe

Usługi oferowane przez DHL pomagają łączyć ze sobą ludzi oraz pozytywnie wpływać na ich warunki życiowe. Należą do nich między innymi:

  • dostawy kurierskie oraz ekspresowe, na terenie kraju i za granicą,
  • spedycja frachtowa z wykorzystaniem transportu powietrznego, morskiego, kolejowego oraz drogowego,
  • magazynowanie przesyłek, ich pakowanie i przechowywanie,
  • dostawy pocztowe na całym świecie,
  • pozostałe usługi logistyczne.

DHL

Globalna sieć firm międzynarodowych DHL, które mają swoje siedziby w ponad 220 krajach na całym świecie, jest w stanie zapewnić rozwiązanie dla zaspokojenia niemal nieskończonych potrzeb logistycznych. Jest ona obecnie największym takim przedsiębiorstwem na świecie.

DHL przewoźnik

DHL śledzenie przesyłki

Korzystanie z usług DHL pozwala również na wykorzystanie funkcji śledzenia swojej przesyłki. Jest to obecnie najszybsza metoda, która pozwala w każdym momencie sprawdzić status naszej paczki. Nie trzeba już dzwonić do Działu Obsługi Klienta, ponieważ aktualizacja w czasie rzeczywistym pozwala na dokładną analizę trasy przesyłki w każdym momencie.

DHL kontakt

Korzystanie z usług firmy sprawia, że możemy wysłać przesyłkę do niemal każdego miejsca na świecie. Sprawna obsługa celna oraz profesjonalizm pracowników sprawiają, że mamy gwarancję szybkiego przekraczania granic. Wieloletnie doświadczenie przedsiębiorstwa w zakresie działalności transportowej i logistycznej sprawia, że rozwiązania dostosowane zostały do szczegółowych wymagań klientów. Eksperci pracujący w DHL są w stanie poradzić sobie z każdą sytuacją, niezależnie od potrzeb, co pozwala na koordynowanie skomplikowanymi operacjami logistycznymi.

DHL Parcel

DHL Parcel Polska służy zapewnieniu klientom najwyższej możliwej jakości oferowanych usług paczkowych oraz paletowych (z ograniczeniem do 5 palet w pojedynczej przesyłce). Dodatkowym usprawnieniem dla klientów jest szeroki asortyment dedykowanych usług e-commerce. Skorzystanie z usług DHL Parcel gwarantuje dostarczenie przesyłki na terenie Polski już następnego dnia roboczego po odbiorze. W przypadku przesyłek międzynarodowych oraz palet jest to termin szczegółowo określony w ofercie.

Komentarze (0)