Najnowsze wiadomości

24 maja 2024 3:07

Popularni przewoźnicy kurier GLSGLS czyli General Logistics Systems Poland to jedna z najbardziej znanych firm kurierskich nie tylko w Polsce, lecz także w Europie. GLS oferuje niezawodne wysyłanie paczek zarówno firmom jak i osobom prywatnym. Przewóz paczek za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS to wygodne i bezpieczne rozwiązanie, którego główną cechą jest wyjątkowo krótki czas dostarczenia przesyłek. 

GLS

Głównymi wartościami firmy jest przede wszystkim niezawodność, bezpieczeństwo, elastyczność oraz zrównoważony rozwój. Co ważne, systemy zarządzania jakościowego i środowiskowego są certyfikowane i spełniają międzynarodowe standardy. Firma nastawiona jest na jakość o czym świadczą aktywne działania zmierzające do ciągłego wzrostu wartości. 

Kurier GLS - opinie

GLS Poland jest obecnie jedną z trzech największych firm polskich sektora prywatnego, która zajmuje się przewozem paczek w obrocie krajowym oraz międzynarodowym. GLS szczyci się swoimi bardzo szybkimi dostawami, co zaznaczają także klienci, którzy byli zadowoleni z usług tej firmy kurierskiej. Niestety, ale zdarzają się opinie nieprzychylne, mówiące o tym, że podjęto próbę doręczenia paczki w godzinach niewybranych przez odbiorcę, bądź otrzymano wiadomość o nie zastaniu odbiorcy w wyznaczonych godzinach, mimo całodziennego dyżuru. 

Kurier GLS  - kontakt

GLS dostarcza informacje na bieżąco na temat dostawy przesyłek. Jest to możliwe poprzez narzędzia online. Wszelkie inne informacje związane z przesyłką, jej nadaniem lub też ceną można znaleźć na stronie GLS. Dodatkowe pytania można zgłaszać za pomocą prostego formularza znajdującego się na oficjalnej stronie. Infolinia GLS dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00 oraz w sobotę w godzinach od 07:00 do 15:00. 

Kurier GLS - cennik

Ceny za wysłanie paczek za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS, w głównej mierze zależą od rozmiaru paczki, czyli sumy najdłuższego i najkrótszego boku przesyłki. GLS ustalił 5 kategorii cenowych. Maksymalna waga paczki krajowej nie może przekraczać 31,5 kg, a przesyłki międzynarodowej 40 kg. Ceny zaczynają się od 15.98 PLN za przesyłkę o rozmiarze XS i sięgają kwoty do 45.00 PLN za przesyłkę o rozmiarze XL.

Kurier GLS - godziny pracy

Kurier GLS dostarcza paczki w dni robocze dla danego kraju w godzinach od 10:00 do 17:00. Aby precyzyjnie określić czas doręczenia paczki, w obowiązku kuriera leży skontaktowanie się telefoniczne z odbiorcami indywidualnymi. Co ważne, przesyłka może zostać również dostarczona w sobotę, specjalnie na życzenie klienta.

Kurier GLS - ile idzie paczka? 

GLS dostarcza wszystkie przesyłki wprost pod drzwi. Jeżeli odbiorca wybrał opcję dostarczenia przesyłki do oddziału, kurier ma obowiązek doręczyć je właśnie w to miejsce. Paczka wówczas oczekuje na odbiór przez dziewięć dni roboczych. Paczka dostarczana jest z reguły następnego dnia roboczego. Jeżeli doręczenie paczki nie było możliwe do zrealizowania, kurier zostawia wówczas awizo, na którym znajdują się m.in nazwa oraz miejsce punktu ParcelShop GLS, adres sąsiada czy inne informacje kontaktowe GLS.

Komentarze (0)